O nás

Již řadu let se zabýváme finančním, daňovým a ekonomickým poradenstvím a rovněž vedením účetnictví pro malé i velké firmy. Naše poradenská společnost NEKO Olomouc s.r.o. sídlí v Tylově ulici čp. 1136/6 v Olomouci. V posledních letech stále více přibývá fyzických i právnických osob, které se dostávají do dluhové pasti, ze které nemají šanci se sami dostat. Proto jsme se začali zaměřovat i na oblast zadluženosti. V žádném případě to neznamená poskytování úvěrů či půjček, ale pouze odborné poradenství a pomoc, aby se dlužník mohl svých dluhů zákonným způsobem zbavit.

sidlo-firmyNejlepším způsobem, jak se dostat z dluhů zákonnou cestou je oddlužení, neboli osobní bankrot. Pokud se dostanete do neřešitelné situace a nejste schopni platit své závazky vyplývající z půjčky či úvěru, neřešte to další půjčkou, ale obraťte se na nás. Při bezplatné konzultaci s vámi provedeme podrobnou analýzu vašeho současného stavu a navrhneme nejvýhodnější řešení. Na základě tohoto prvního zjištění, vám můžeme také ihned sdělit, jaké jsou naděje, že soud žádost o oddlužení schválí. K našim službám také patří kalkulátor na našich webových stránkách, jehož pomocí můžete zcela nezávazně a bezplatně předběžně zjistit, zda splňujete zákonem dané podmínky osobního bankrotu. Vyplníte dotazník a my vyhodnotíme vaše možnosti oddlužení.

scales-36417_640V případě soudem schválené žádosti o oddlužení, kterou za vás samozřejmě vypracujeme a podáme, budete mít povinnost za dobu pěti let splatit věřitelům minimálně 30% všech svých dluhů v pravidelných měsíčních splátkách. Výše měsíční splátky bude záviset na vašem příjmu. Po pěti letech však budete úplně bez dluhů. Výhodou oddlužení je také okamžité zastavení exekuce a narůstání úroků a poplatků z prodlení.

Pokud jste majitelem nemovitosti, o kterou nechcete přijít, můžeme vám navrhnout oddlužení nemovitosti spočívající v konsolidaci vašich dluhů do jedné splátky.

Naše poradenská společnost s vámi bude spolupracovat a provázet vás celým procesem insolvence od podání návrhu u soudu až po povolení osobního bankrotu soudem. Během této doby se na nás můžete obracet s jakýmkoliv dotazem.